Jsme sdružení kovářů a zámečníků s dlouholetou praxí.
Pavel Kopřiva, umělecký kovář a zámečník, pokračovatel rodinné tradice.
Simon Přikryl, kovář a zámečník

Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu, především kovářskou a zámečnickou ruční práci. Vyrábíme kované ploty, brány (nesené, křídlové, s automatickým pohonem i bez), mříže, zábradlí, schodiště a další umělecké kovářské výrobky.
Zakázky realizujeme komplexně od výtvarného návrhu, přes samotnou výrobu až po odbornou montáž.
Výtvarný návrh zpracujeme podle základních požadavků zadavatele a vycházíme z jeho estetických a cenových představ.  Snažíme se o originální a precizně zpracovaný výrobek, prezentovaný výtvarným návrhem.
Zhotovení probíhá tradičními kovářskými postupy i moderními technologiemi. Používáme kvalitní materiály, jako je ocel a ušlechtilé kovy, které je možno kombinovat se sklem, dřevem, kamenem apod.
Povrchové úpravy žárovým zinkováním, případně galvanickým s ohledem na typ konstrukce, práškovými vypalovacími barvami i klasickou mokrou cestou, tradiční úpravy kovaných povrchů voskem, nejrůznějšími laky a patinami. Dále se zabýváme výrobou drobných odlitků z barevných kovů.
Kromě kovářství a uměleckého zpracování kovů se věnujeme klasické zámečnické práci. Stejně jako u kovářství, tak i u zámečnické výrobě Vám vyrobíme ploty, mříže, schodiště, brány, stavební ocelové konstrukce. Provádíme veškeré zámečnické a svářečské práce.